Komentowana treść: Games TOP10 - wyniki za luty
[#1] Re: Games TOP10 - wyniki za luty
Ha! Jakoś wcale mnie to nie dziwi, że Superfrog prowadzi. Bo - jak się okazuje, stał się nie tylko bohaterem Games TOP10! Więcej szczegółów nie zdradzam zachęcając do lektury nowego numeru PPA#2, który już wkrótce :}.
[#2] Re: Games TOP10 - wyniki za luty
no i git !!! zasluzyl :)
[#3] Re: Games TOP10 - wyniki za luty
Chyba czas zagłosować, żabol mi się już opatrzył ;)
[#4] Re: Games TOP10 - wyniki za luty
Nio...Breathless powoli pnie się w górę :)
[#5] Re: Games TOP10 - wyniki za luty
Król jest tylko jeden Superfrog

lol
[#6] Re: Games TOP10 - wyniki za luty

@Dorian3d, post #5

Krol jest nagi :D
[#7] Re: Games TOP10 - wyniki za luty

@1989, post #6

pora tu zawiazac nowa koalicje antysuperfrog ;)
[#8] Re: Games TOP10 - wyniki za luty

@1989, post #7

Uprzejmię proszę o oddawanie największej ilości głosów na SWOS.

Po pierwsze, ta gra do dzisiaj ma wielu fanów, po drugie to ponad czasowy tytuł. Po trzecie bezsensownie traci głosy z powodu niewiedzy głosujących. Niektórzy głosujący, wspominając miło ten tytuł z dawnych lat, nie mają w świadomości, że to co dla nich jest po prostu "Sensible Soccer" na liście funkcjonuje także jako SWOS.

Te głosy powinny być sumowane! A gdyby je zsumować, to SWOS zamiast 9 miejsca zajmował by 5.

Ostatnia edycja: 07.03.10 09:30:24
[#9] Re: Games TOP10 - wyniki za luty

@Duracel, post #8

Az mnie wzielo zeby popykac.
[#10] Re: Games TOP10 - wyniki za luty

@Duracel, post #8

Ja już zagłosowalem obsadzając pierwszą trójkę Turricanami. I od tej pory co miesiąc będę tak głosował. Czemu żadnego nie ma nawet w pierwszej dziesiątce?!!? To jest dopiero skandal.
[#11] Re: Games TOP10 - wyniki za luty

@SzaryWilk, post #9

Nie ma problemu. Za tydzień w Aninie zrobimy druga edycję "mistrzostw" zlotu :)
[#12] Re: Games TOP10 - wyniki za luty
Jest szansa, aby po oddaniu glosu przychodzila jakas emalia ? np z tekstem typu "oddales glos w edycji marcowej".Chodzi mi o to, ze poprostu czasami sie nie pamieta czy oddalo sie glos czy nie :)
[#13] Re: Games TOP10 - wyniki za luty

@Hellena, post #12

Nie ma takiej możliwości. Ale ja nie widzę z tym problemu, bo to można w prosty sposób kontrolować. Wystarczy po pojawieniu się newsa o nowym zestawieniu oddać głos. I nie musisz niczego pamiętać.
[#14] Re: Games TOP10 - wyniki za luty

@mailman, post #13

No wlasnie w tym problem, ze nie pamietam czy oddalem

Moze grxmrx by dal rade cos wymyslec :)

Ostatnia edycja: 12.03.10 08:17:11
[#15] Re: Games TOP10 - wyniki za luty

@Hellena, post #14

Jak oddasz głos dwa razy, to jeden poleci do kosza, nie ma żadnego problemu. Nie widzę sensu aby spamować ludziom skrzynki mailowe taką pierdołką.
[#16] Re: Games TOP10 - wyniki za luty

@SirLEO, post #15

Też racja.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem